Erotyki od Vi Keeland

Tak, erotyki stają się coraz bardziej popularne i chyba nikt nie powinien być zdziwiony. Dzięki takim książkom można zapewnić sobie wspaniałe emocje. W szczególności, jeżeli jest zima i nie mamy co robić w długi wieczór. Dzięki takim erotykom, które tworzy coraz większa liczba autorów, nawet najbardziej nudny wieczór nabierze ciekawych rumieńców. Warto się z nimi zapoznać, ponieważ mogą one bardzo pozytywnie zaskoczyć. Jeżeli ktoś by chciał znaleźć dobrą książkę erotyczną, to Vi Keeland ma dla niego ciekawe propozycje. Wśród nich jest “Naga prawda” i The Rivals. Rywale ze strony www.taniaksiazka.pl.

“Naga prawda”

Layla Hutton to młoda, ambitna i pewna swego prawniczka. Kobieta bardzo szybko chce awansować. Czuje, że nowa sprawa, którą powierza jej szef, może jej w tym doskonale pomóc. Prawniczka udaje się do wielkiej korporacji, którą ma reprezentować, aby dokonać prezentacji usług swojej kancelarii. Wchodząc do sali konferencyjnej o mało nie doznaje szoku. Wszystko przez to, że wśród zebranych, na bardzo ważnym stanowisku (jak się okazuje) siedzi Grayson – jej dawny kochanek. Facet, który w bezczelny sposób złamał jej serce. Layla widzi, że i on ją rozpoznaje, a do tego patrzy na nią pożądliwym wzrokiem. Kobieta przez to wszystko już od samego początku zalicza wpadkę za wpadkę. Na szczęście w porę się ogarnia i prezentacja okazuje się nawet całkiem udanym spotkaniem. Na tym nie kończy się ponowne spotkanie z Graysonem. Kobieta wie, że już niedługo stanie przed bardzo poważnym wyborem. Tylko czy będzie w stanie wybrać pomiędzy swoją karierą zawodową a pożądaniem, jakie na nowo zaczyna rozpalać jej serce? Mężczyzna złamał jej serce, ale nie jest on jej tak całkowicie obojętny.

“The Rivals. Rywale”

Ona i on – trafili właśnie do jednego hotelu, gdzie mają doprowadzić do porządku, aby móc na nowo ruszyć z całym interesem. Tylko, że oni nie za bardzo chcieli być w tym miejscu i to na dodatek wspólnie. Wszystko przez to, że od najmłodszego ich rodziny przekazywali im, iż druga strona to podstępny wróg, którego darzy się nienawiścią. A teraz wyszło na to, że wspólnie mają poprowadzić dobrze prosperujący hotel. W jaki sposób to się stało? To wszystko wina ich dziadków. Kiedyś dawni przyjaciele, teraz wrogowie. I kto był temu winien? Kobieta, która nie wybrała żadnego z nich. Tylko, że to było wiele lat temu, a ona teraz pozostawiła im w spadku ten oto hotel, który cieszy się wielką popularnością. Czy nienawiść da się pogodzić ze wspólnym prowadzeniem interesu?